YARIŞLAR

1.Ayak


1. ayak yarışımızı Sevgili Seden Erdi'nin güçlü kaleminden okuyalım: 

 

Yine yeniden Çeşme'de olmak, maviyle ve dostlarla buluşmak gibisi yok.. En çok sevdiğim şey de yarış sonrası, vizörden gördüklerimi ekranda izlemek.. Üstelik buna çıtır çıtır yanan odunların şöminedeki ahenkle dans eden alevleri eslik ediyorsa.. Eee, yarışın teknik haberini yazdık biraz da Seden'ce kısmını yazmak lazım tabi..

Ben sabahları yenen sıcak gevreğin tadını, dostlarla kavuşmanın mutluluğunu, güzelim mavide burnumuz, parmaklarımız dona dona seyrimizi, yarış sonrası yenen kumruları, içilen arpa sularını, güneşi batıran anasonun kokusunu, kahkahalara karışan samimi sohbetleri hiçbir şeye değişmem.. Bana tüm bu şahane anları yaşatanlarla; yaşadıkları an'ları, anı'ları paylaşmayı da borç bilirim..

Her birinizin yeri o kadar farklı ki bende.. Sağ olun, var olun..

Sevgili komodorum Akif Sezer başta olmak üzere EAYK'ın tüm güzel insanlarına, ayağının tozuyla fuardan gelip bizlerle olan Can Akaltan'a, Çeşme Marina'nın gülen yüzü, olmazları olduran Didem Denizeri'ne, IC Çeşme Marina Konukevi'nin misafirperver çalışanlarına, komiteye, palamarlara, yarışan dostlara küçücük yüreğimden kocaman teşekkürler..

Mavide kalın, maviyle kalın güzel dostlarım..

ve tabi ki;
Iyi insanlara denk gelin ahali..

Paylaş
EGE AÇIKDENİZ YAT KULÜBÜ | IC Çeşme Marina Yatırım Turizm ve İşletmeleri A.Ş. 1016 Sok. No: 2/24, 35930 ÇEŞME/İzmir | +90 533 234 63 24