YARIŞLAR

3. Ayak


4-5 Kasım tarihlerinde Çeşme parkurunda yapılan 3. ayak sonuçları aşağıdaki görsellerdedir. Cumartesi yapılan 2 yarış sonrasında pazar günü ne yazık ki hava şartları denize çıkmaya müsaade etmedi. 30 teknenin katıldığı yarışta heyecan yine doruktaydı.

Şimdi gelin sevgili dostumuz Seden Erdi'nin güzel kaleminden bu ayakla ilgili düşüncelerini öğrenelim.

EGE'NIN KAYIKLARI

Ozlemisim.. Havasini, dalgasini, ruzgarini.. Ama en cok dost yuzlerini.. Iyi ki varsiniz dediklerim, yeniden sizlerle olmak o kaaa keyifliydi ki..

Cumartesi sabahi maviye kavustugumuzda bizi biraz bekletmis olsa da Poseidon amca, iki yarisa izin verdi.. Iki birbirinden keyifli yaris.. 7 yilim bitiyor yarislarda. Hic bu kadar keyifle, heyecanla beklememistim ben. Ta ki sizler beni icinize, yureklerinize alana kadar. Evime gelir gibi geldigim IC Cesme Marina Konuk Evini, soframda otururmus gibi oturdugum sofralarinizi, ozlemini cektigim kardesime, evladima, en can arkadasima sarilir gibi sarilmalarimizi, birbirimizin yuzune hep ayni samimiyetle bakislarimizi seviyorum ben..

EAYK ve Cesme Marina'nin degerli yonetimine, karada tehir verip bizi mavide surundurmeyen komiteye, sabah simitlerimizi firinlayan, cayimizi demleyen opulesi ellere, gun batinca eglencenin, sohbetin, dostlugun damakta tadi kalan anlari icin gonlu yelkene dusen tum guzel insanlara, bu fotograflar icin bana teknesini acan sevgili Fahri'ye.. Hepinize yurekten koccamaaan tesekkur ederim..

Var olun, hep olun; maviyle kalin..

Paylaş
EGE AÇIKDENİZ YAT KULÜBÜ | IC Çeşme Marina Yatırım Turizm ve İşletmeleri A.Ş. 1016 Sok. No: 2/24, 35930 ÇEŞME/İzmir | +90 533 234 63 24