HABERLER

GençEAYK Yelken Şenliğimizi gerçekleştirdik.

GençEAYK Yelken Şenliğimiz sona erdi.

24 Mart Cumartesi günü zaman zaman kuvvetli sağnak şeklinde yağan yağmur altında, sürekli değişken şiddet ve yöndeki rüzgarla birlikte GençEAYK'lılar denize açıldı. Kısa parkurda ustalık gerektiren manevralarla görsel bir şölen sunan üniversiteli kardeşlerimiz zor şartlarda birbirlerine karşı kıyasıya hünerlerini sergiledi. Haftalardır süren eğitimlerde edindikleri bilgileri parkurda uygulayan genç kardeşlerimizin yüzlerindeki gülümseme her şeye değerdi.

25 Mart Pazar gününe daha kuvvetli bir rüzgarla başladık. Cumartesi yapılan 10 eşleşmenin ardından Pazar günü 5 eşleşme daha yapıldı ve tüm üniversiteler edindikleri bilgileri birbirleriyle karşılaştırma imkanı buldu.

İki aydır devam eden, nitelikli ve ses getiren GençEAYK projemizi böylece sonlandırmış olduk.

Bu projemizde bizleri destekleyen 

Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesine,

İzmir Sanayici İş Adamları Derneğine,

Türkiye Yelken Federasyonuna

ve elbette bizlere büyük misafirperverlik gösteren Levent Marina ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Katılımcı üniversiteli kardeşlerimize umarız çok zengin ve farklı bir deneyim yaşatmışızdır. Artık onların hepsi GençEAYK'lı! Herşey gençler için.

Bir kocaman teşekkür de gençlerimizin eğitimi için canla başla çalışan Bear Sailing Yelken okuluna.

Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere.

Ege Açık Deniz Yat Kulübü Çeşme Marina

Paylaş
EAYK- Çeşme Marina Musalla Mahallesi 35930, 1016 Sk. No:24 No: 2, 35930 Çeşme/İzmir | EAYK- Çeşme Marina Musalla Mahallesi 35930, 1016 Sk. No:24 No: 2, 35930 Çeşme/İzmir | +90 533 234 63 24