HABERLER

Komodor'dan mesaj

Değerli denizci arkadaşlarım 
Ege Açıkdeniz Yat Kulubü - Çeşme Marina olarak 19 Ocak saat 14'de Çeşme Marina toplantı salonunda olağan genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Yeterli çoğunluk sağlanamazsa genel kurul bir hafta sonra yine aynı yer ve zamanda yapılacaktır. 
Son iki yılda EAYK/Çeşme Marina olarak tekne filosunu 30/45 tekne aralığına çıkardık. Tüm yarışlarımızda sosyal medya ve sektör dergilerimizin  sayfalarında daha çok yer aldık. Trt radyo kupası gibi yarışlarla trt sporda canlı yayındaydık. Yine birçok yerel ve ülke kanallarında kulübümüzü  anlattık. Arkas gibi İzmir'in devi ile beraber marka iki yarış gerçekleştirdik. Kulübü ve tekneleri yeniden İzmir'le buluşturduk. Türkiye Yelken Federasyonu'nda ve yat komitesinde aktif görev alarak katkı sağladık. Lisanslı 240 sporcumuz ile katkı payları ile TYF'ye en çok katkı sağlayan kulupler arasındayız. 
Yıllardır  yorgun web sitemiz yenilendi. 
Genç Eayk oluşumunu hayata geçirdik. Yakında İzmir körfezde İzmir Üniversiteleri eş teknelerle hem denize çıkacak, hem tatlı rekabet edecekler. 
İzmirin genç yelkenci milli sporcuları ; Rasim Yaşar,Kaan Parlas, Toprak Nardalı'ya sponsor olup geleceğimize yatırım yaptık. 
Eğitim toplantıları ile Ekrem İnözü,Erden Eruç,Osman Atasoy,Çetin Kent gibi amatör denizciliğin önderlerini misafir ettik. 
Mali tablomuzuda 9 kat arttırarak gücümüzü taçlandırdık. 
Bize verdiğiniz desteklerden dolayı yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum. 
İzmir adına daha nice başarılara

EAYK- Çeşme Marina Komodoru

Oğuz Akif Sezer

Paylaş
EGE AÇIKDENİZ YAT KULÜBÜ | IC Çeşme Marina Yatırım Turizm ve İşletmeleri A.Ş. 1016 Sok. No: 2/24, 35930 ÇEŞME/İzmir | +90 533 234 63 24